İletişim Bilgileri

  • Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1089. Sk. Gaziosmanpaşa

  • 0850 466 66 68

  • 0212 540 15 29

  • info@sistemakbmu.com

BMU SİSTEMAK Gelişen inşaat sektöründe ihtiyaçlar doğrultusunda bina ve bina cephelerinin de değişkenlik kazanması sektörde bina bakım ünitelerine ve cephe temizlik makinalarının da yapılmasının ihtiyaç haline gelmesini sağlamıştır.

BMU, Alimak asansör revizyonu(modernizasyon) aslında mevcut BMU Alimak dikey taşıma ekipmanlarının iyileştirilmesi süreci için genel bir terimdir. İşletmede kullanılan BMU Alimak dikey taşıma ekipmanlarının birçok nedenden dolayı tadil edilmesi gerekebilir.

Bu, kullanılmış olan mevcut asansör bileşenlerinin değiştirilmesi ve yasal etiket incelemesi nedeniyle asansörü revize etme ihtiyacı olabilir. Çalışmakta olan asansör, en son asansör yönetmeliklerinde belirtilen güvenlik ve konfor seviyesine ulaşması ve asansörünüzün güvenliğini kanıtlamak için yeşil bir etikete sahip olmasını sağlamak için bir dizi revizyon sürecinden geçmelidir.

Bu nedenle, kullanılan tüm bileşenlerin kalitesini korumak ve binanın değer kaybetmesini önlemek için tesisin yenilenmesi gerekir. Asansörde yapılan modifikasyon sayesinde; güvenlik standartları iyileştirilerek daha güvenli kullanım sağlanmakta, yeni ürünlerin tanıtılması ile görünüm daha güzel olmaktadır. Asansör daha rahat çalışır ve çok fazla enerji tasarrufu sağlar.