İletişim Bilgileri

  • Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1089. Sk. Gaziosmanpaşa

  • 0850 466 66 68

  • 0212 540 15 29

  • info@sistemakbmu.com

BMU SİSTEMAK Gelişen inşaat sektöründe ihtiyaçlar doğrultusunda bina ve bina cephelerinin de değişkenlik kazanması sektörde bina bakım ünitelerine ve cephe temizlik makinalarının da yapılmasının ihtiyaç haline gelmesini sağlamıştır.

BMU, Alimak asansörün kalitesi ne olursa olsun, zamanında ve iyi bir şekilde bakımı yapılamazsa, yeterince güvenli, etkili ve sürekli sağlıklı çalışma sağlayamayacaklardır. Asansör bakımı yasal bir zorunluluk olmakla birlikte asansör can güvenliği, süresi, konforu ve hizmet ömrü açısından vazgeçilmez ve önemlidir.
BMU, Alimak asansörlerin bakımını düzenli olarak yapın; sürekli güvenli çalışmayı sağlayabilir, arıza oranlarını azaltabilir, doğal kullanım nedeniyle arızalara neden olabilecek malzemeleri tespit ederek kazaları önleyebilir ve pahalı asansör bileşenlerini (asansör makineleri ve kontrol panelleri gibi) rutin olarak kontrol ederek kazaları önleyebilir. Kazalar, bu cihazların kullanım ömrü uzatılabilir ve uzun süre arıza yapmadan çalışabilir, böylece maliyetleri düşürür.